• Umiestňovanie fotografií

• Z dôvodu nedostatku miesta pre množstvo našich fotografií zo života našej školy na tejto www- stránke školy, sme sa rozhodli pre nick na FACEBOOK-u  ZšsMš Plechotice, kde nájdete stále naše aktuálne fotografie a videá.  Veríme, že rovnako tam zaujmú a potešia všetkých našich priateľov. Ak nimi zatiaľ ešte nie ste....požiadajte o priateľstvo a radi vás aj tam uvítame.

PS:  Ľutujeme zmazať archív fotografií na našej stránke preto sme urobili toto rozhodnutie

• Napíšte nám

• Aby ste na našej stránke našli práve to, čo hľadáte, potrebujeme Vašu pomoc. Budeme veľmi radi, ak nám napíšete, čo by ste tu chceli nájsť alebo ak aj sami napíšete nejaké novinky, ktoré sa v našej škole alebo vo Vašej triede udiali. Neváhajte, sadnite ku počítaču a napíšte nám. Najlepšie na adresu:ko zsplechotice@gmail.com. A ak sa to bude len trošku dať splniť a urobiť, zanedlho sa z toho môžeme na našej stránke tešiť spolu. :-)

• Základná škola s materskou školou Plechotice