• Projekt v grantovom programe e-Školy pre budúcnosť 2020/2021

• V mesiaci november sme sa zapojili do grantového programu Nadácie ORANGE a vypracovali sme projekt "Miesto kde žijem digitálnym okom". Do projektu sa zapojilo 258 škôl z ktorých Nadácia Orange podporila 75. Naša škola bola medzi  úspešnými žiadateľmi o grant, práve projektom "Miesto kde žijem digitálnym okom". Bližšie informácie o podporených projektoch nájdete na:  https://www.nadaciaorange.sk/sk/co-sa-u-nas-deje/podporene-projekty-programu-e-skoly-pre-buducnost-2020-2021. Veľmi sa z tohto úspechu tešíme lebo naša škola tým na podporu digitálnej gramotnosti získala viac než 1300 €. Na projekte sme už úspešne pracovali v mesiaci december a ak nám to situácia dovolí tak v ňom budeme pokračovať až do konca júna 2021, kedy sa projekt ukončí.

Aktivity, ktoré sme zahrnuli do projektu zčasti ovplyvnila aj korona kríza, avšak výsledok a spracovanie jednotlivých aktivít sme zavŕšili podľa stanoveného harmonogramu. Nižšie uvádzame link na dve vyhotovené videá.

• Certifikácia pedagógov školy pre online vzdelávanie

• Pedagogickí zamestnanci našej školy sa počas uplynulých mesiacov vzdelávali pre potreby online dištančného vzdelávania a spolu získali certifikát pre online výučbu, jednotlivo, ale aj ako celý kolektív... Ďakujeme za túto možnosť... robíme to pre nás ale najmä pre našich žiakov s radosťou.

• Šťastný a spokojný rok 2021

• Všetkým nám, ktorí žijeme životom našej ZŠ s MŠ Plechotice - žiačikom, žiakom, rodičom, pedagógom, nepedagogickým pracovníkom ako aj všetkým našim priaznivcom, želáme rok 2021 prežitý hlavne v zdraví. Verme spolu, že so vzájomnou snahou a spoluprácou to určite zvládneme...

• Základná škola s materskou školou Plechotice
        • +421 x 056 6799233